Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.
cz sk

AKTUALITY

arr3POŠTOVNÉ od 4 EUR - Vyzdvihnutie na 333 pobočkách Zásielkovne  Doprava tovaru u nás začína na čiastke 4 EUR za balíčky zaslané cez spoločnosť Zásielkovňa....

TOP PRODUKTY

Cena 16,20 EUR
Cena 2,00 EUR

 

 

 

 

PARTNERSKÉ WEBY:FORMULÁRE » Odstúpenie od zmluvy
Formulár na odstúpenie od zmluvy

 

Poučenie o uplatnení práva Spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy

1. Spotrebiteľ má právo od uzatvorenej zmluvy odstúpiť bez uvedenia dôvodu do 14 dní odo dňa prevzatia tovaru, pričom je nevyhnutné, aby bolo v uvedenej lehote písomné oznámenie o odstúpení od Zmluvy preukázateľne odoslané Predávajúcemu. Toto právo má Spotrebiteľ aj v prípade, že si objednaný tovar vyzdvihol osobne.

2. V prípade, že Spotrebiteľ odstúpi od Zmluvy a do 14 dní odošle tovar Predávajúcemu, je povinný dodržať nasledujúce podmienky:

a. tovar musí byť v pôvodnom, nepoškodenom obale a nesmie byť použitý, opotrebovaný bežným používaním, poškodený neodborným zaobchádzaním, alebo neodbornou montážou,

b. tovar musí byť kompletný, vrátane príslušenstva, návodu a iných prípadných doplnkov, ktoré dodal predávajúci,

c. tovar musí byť vhodne zabalený, predávajúci neakceptuje odstúpenie od zmluvy, ak Spotrebiteľ nedodá tovar na prepravu s náležitou starostlivosťou a tovar sa počas prepravy poškodí, alebo stratí,

d. spolu s tovarom je Spotrebiteľ povinný zaslať aj písomné oznámenie o odstúpení od Zmluvy, ak ho nezašle už skôr zvlášť,

3. Pri splnení všetkých podmienok pre vrátenie tovaru uvedených v predchádzajúcom odseku Predávajúci vráti Spotrebiteľovi už zaplatenú Konečnú cenu na účet, ktorý na tento účel Spotrebiteľ oznámi Predávajúcemu v písomnom oznámení o odstúpení od Zmluvy alebo poštovou poukážkou na adresu Kupujúceho do 14 dní od prevzatia tovaru od kupujúceho.Konečnou cenou sa rozumie celková suma ktorú Spotrebiteľ uhradil vrátane nákladov na doručenie tovaru k Spotrebiteľovi. To sa nevzťahuje na dodatočné náklady, ak Spotrebiteľ zvolil iný druh doručenia, ako je najlacnejší bežný spôsob doručenia, ktorý predávajúci ponúka.

4. Náklady na vrátenie tovaru znáša Spotrebiteľ v tom prípade, ak výrobok plne zodpovedal kvalitatívnym požiadavkám a nebol chybný.

5. V prípade, že je tovar vrátený Predávajúcemu v inom ako neporušenom stave a obale, je Spotrebiteľ povinný nahradiť Predávajúcemu náklady spojené s uvedením tovaru do pôvodného stavu a vzniknutú škodu na tovare (najmä, ale nie výlučne neúplný obsah, poškodený obal, opotrebovaný alebo znečistený tovar). Náklady na uvedenie tovaru do pôvodného stavu je predávajúci oprávnený odpočítať zo sumy, ktorá má byť Spotrebiteľovi vrátená z dôvodu odstúpenia od zmluvy.

6. Tovar je Spotrebiteľ povinný odoslať na korešpondenčnú adresu Predávajúceho. Tovar neposielajte na dobierku - také zásielky nebudú Predávajúcim prevzaté.


Formulár na odstúpenie od zmluvy si môžete aj vytlačiť a zaslať poštou - nájdete TU.
Alebo vyplňte prosím elektronický formulár uvedený nižšie.


FORMULÁR NA ODSTÚPENIE OD ZMLUVY - Let's Be Green, s. r. o.

 

Názov: Let’s Be Green s.r.o.
Sídlo: Raichlova 2618/6, 155 00, Praha 5

IČ: 020 98 083
IČ DPH: CZ 020 98 083
Zapísaná: u Městského soudu v Praze, spisová značka: C 215404

Telefón: +420 725 878 554 / PO-PIA 9:00 - 17:00
Email: info@countrystyle.sk

FORMULÁR NA ODSTÚPENIE OD ZMLUVY
Adresát: *
Týmto oznamujem, že odstupujem od zmluvy: *
Dátum objednania tovaru: * img
Meno a priezvisko Spotrebiteľa: *
E-mail: *
Telefón: *
Číslo faktúry/objednávky: *
Tovar (názov a kód): *
Číslo účtu na vrátenie peňazí: *
Iné správy pre príjemcu:
Dátum odoslania formulára: * img
Opíšte text z obrázku: *
captcha