Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
PO-PIA 10:00 - 15:00 hod
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 150,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
 1. Úvod
 2. Kúpeľňa a kozmetika
 3. Prírodná kozmetika
 4. Éterické oleje
 5. BEWIT WINNER (VÍŤAZ) Zmes vzácnych esenciálnych olejov 15ml

BEWIT WINNER (VÍŤAZ) Zmes vzácnych esenciálnych olejov 15ml

Zmes vzácnych 100% prírodných esenciálnych olejov v najvyššej CTEO® ​​kvalite (Certified Therapeutic Essential Oils) svojim synergickým spojením môže ... celý popis
Dostupnosť
SKLADOM
39,90 EUR
32,98 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:D017-WINNER
EAN kód:8596336151162
Druh tovaru:Olej éterický
Objem:15 ml
Kompletné špecifikácie

Zmes vzácnych 100% prírodných esenciálnych olejov v najvyššej CTEO® ​​kvalite (Certified Therapeutic Essential Oils) svojim synergickým spojením môže podporiť silu, pevnú vôľu, vytrvalosť, odolnosť, schopnosť prekonať seba samého a energiu víťazstva. Môže podporovať a harmonizovať na úrovni tela, mysle i ducha.

Synergická zmes WINNER posilňuje vôľu, dodáva istotu a rozhodnosť.

V zložení je zastúpený céder himalájsky, pomaranč a eukalyptus. Synergia tak môže byť účinnou pomocou aj pri prokrastinácii, chorobnom odkladaní povinností, a pri prekonávaní lenivosti. Pomáha prekonávať postoj obete a premáhať nepriaznivé okolnosti, ale aj apatiu.

Pokiaľ sa chcete v živote cítiť ako víťaz, je pre vás dôležitá schopnosť pohotovej a pozitívnej akcie, vytrvalosti a húževnatosti. Zmes WINNER ich vo vás môže povzbudiť. Posilní vašu schopnosť reagovať adekvátne k vzniknutej situácii, prekonávať postoj obete a premáhať nepriaznivé okolnosti, ale aj apatiu. Podporí vaše sebavedomie, uvoľní silu na prekonanie strachu a sklamania a aktivuje vo vás schopnosť premeny a obnovy.

Zmes tiež zvyšuje zmysel pre realitu, pocit uzemnenia a podporuje bystrosť a sebaistotu potrebnú pri riadení svojho vlastného života.

Chybou je vložiť to svojej mysli myšlienku vlastnej neschopnosti, malosti a obmedzenosti. Rozviňme svoj vnútorný potenciál. Narodili sme sa, aby sme zvíťazili.

BEWIT WINNER OBSAHUJE:

 • Céder himalájsky / Cedrus deodara oil
 • Pomaranč / Citrus sinensis oil
 • Eukalyptus globulus / Eucalyptus globulus oil
 • Vavrín / Laurus nobilis oil
 • Bergamot / Citrus bergamia oil
 • Borovica / Pinus Sylvestris oil
 • Rozmarín / Rosmarinus officinalis oil
 • Benzoín / Styrax benzoín oil
 • Rasca (rímska) / Cuminum cyminum oil
 • Cyprus / Cupressus sempervirens oil
 • Borievka, plod / Juniperus communis oil
 • Ružové drevo / Aniba rosaeodora oil
 • Šalvia muškátová / Salvia sclarea oil
 • Zázvor / Zingiber officinalis oil
 • Kopaivá / Copaifera officinalis oil
 • Bazalka posvätná / Ocimum sanctum oil
 • Kadidlo posvätné (Boswellia sacra) / Boswellia sacra oil
 • Slamiha FRANCÚZSKO / Helichrysum italicum oil
 • Santalové drevo / Santalum Album oil
 • Myrha / Commiphora myrrha oil
 • Kopál vonný - Palo Santo / Bursera graveolens oil

Nariadenie Európskeho parlamentu nám neumožňujú uvádzať u výrobkov neschválené zdravotné tvrdenia. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdená vedeckými štúdiami. Zdravotné tvrdenie tu nie je možné uvádzať ani v rámci osobných skúseností a referencií. Pre zistenie podrobnejších informácií Vás preto odkazujeme na iné zdroje.

Všetky zmesi esenciálnych olejov BEWIT® (CTEO® - Certified Therapeutic Essential Oils) sú starostlivo vyrobené a zosúladené z dôkladne vybraných silíc pre dosiahnutie maximálnych výsledkov. Pochádzajú zo zberov z najlepších zdrojov z celého sveta. Jednotlivé zložky boli vybrané s dôrazom na vedecké poznatky, historickú múdrosť, odkaz našich predkov a praktické výsledky. Všetko zmiešané a podporené jedinečnými postupmi pyramidizovania (PYRAMIDIZED®), BEWIT SPAGYRIC, Gemstone BALANCED a Merkaba FREQUENCY pre dosiahnutie kombinácie, najväčšej sily a účinnosti.

100% čisté a prírodné esenciálne oleje BEWIT® v CTEO kvalite sú jedným z najcennejších darov prírody na tejto planéte. Ľudstvo používa esenciálne oleje tisíce rokov. V biblii sú spomenuté približne na tristo miestach. Boli a sú súčasťou mnohých terapeutických systémov.

Najslávnejší lekár staroveku a "otec medicíny", zakladateľ racionálneho lekárstva Hippokrates odporúčal každý deň vonnú kúpeľ. Viac ako sto rokov sa pôsobeniu esenciálnych olejov venuje veda aromaterapia. Oleje boli a sú predmetom skúmania desiatok tisíc vedeckých štúdií. Bezpočet ľudí pocítilo a ocenilo ich pomoc. Mnohí o nich hovoria v superlatívoch. Treba ale rešpektovať ich silu. Sú to prírodné koncetráty, ktoré by mohli v prípade nadmerného, ​​alebo neodborného používania pôsobiť nerovnovážne a aj škodlivo. Pre mnoho užívateľov je veľmi dobrý, účinný a bezpečný spôsob ich používania pomocou ultrasonických difúzorov. Do difuzéra nalejte vodu, pridajte 5 - 10 kvapiek esenciálneho oleja a nechajte na seba pôsobiť nádherný svet vôní, prírody a harmónie. Vyberte si z ponuky BEWIT difuzér, ktorý sa vám páči a vyhovuje vám svojimi parametrami.

Určené do aromalámp a difúzorov a k priamej inhalácii. Nepoužívajte vnútorne. Ak ste tehotná alebo dojčiaca, konzultujte použitie s lekárom. Ak ste v akejkoľvek zdravotnej starostlivosti, tak konzultujte použitie so svojím ošetrujúcim lekárom. Neaplikujte neriedené na kožu. Chráňte pred deťmi.

Informácie uvedené na tomto webe sú prezentované iba so zámerom zdieľanie a podpory osobného vzdelania. Nie sú určené na nahradenie individuálneho vzťahu s lekárom alebo kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Cieľom nie je zmierniť, alebo liečiť akékoľvek zdravotné, či psychologické stavy, ani pôsobiť preventívne, ani diagnostikovať, ani k takejto činnosti podnecovať. Ak ste práve v lekárskej starostlivosti, alebo v akomkoľvek lekárskom ošetrení, tak zmeny vo výžive, alebo zmeny vo vzťahu k popisovaným informáciám konzultujte so svojím ošetrujúcim lekárom.

Uvedené informácie nie sú mienené ako lekárska rady, ale skôr ako zdieľanie vedomostí a informácií. Vyzývame vás k tomu, aby ste si v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom vytvorili v oblasti zdravotnej starostlivosti vlastný názor a urobili vlastné rozhodnutie na základe vášho úsudku a prieskumu. Uvedené vyhlásenia neboli hodnotené regulačnými orgánmi. Odporúčame vám, aby ste si pred tým, než si niečo zakúpite, alebo urobíte nejaké rozhodnutie, vykonali svoj vlastný individuálny prieskum.

Inšpirácie a novinky do emailu

Pripojte sa k nášmu facebooku

Kontakty
PO-PIA 10:00 - 15:00 hod
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk