Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
PO-PIA 10:00 - 15:00 hod
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 150,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
 1. Úvod
 2. Kúpeľňa a kozmetika
 3. Prírodná kozmetika
 4. Éterické oleje
 5. BEWIT JOY Zmes vzácnych esenciálnych olejov

BEWIT JOY Zmes vzácnych esenciálnych olejov

Zmes vzácnych 100% prírodných esenciálnych olejov v najvyššej CTEO® kvalite (Certified Therapeutic Essential Oils) svojim synergickým spojením môže po... celý popis
Dostupnosť
SKLADOM
Veľkosť
cena od 19,30 EUR
od 15,95 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:D017-JOY
EAN kód:8596336150646
Druh tovaru:Olej éterický
Kompletné špecifikácie

Zmes vzácnych 100% prírodných esenciálnych olejov v najvyššej CTEO® kvalite (Certified Therapeutic Essential Oils) svojim synergickým spojením môže podporiť radosť, šťastie a smiech.

Radosť je naším prirodzeným stavom. Pokiaľ sa neradujeme, je to známka toho, že nie sme v kontakte sami so sebou s hlbšou časťou našej osobnosti, nie sme v kontakte so svojím Nadja. Prvým krokom k náprave je uvedomiť si, že nie sme radostní a druhým krokom je to zmeniť. Techník, ako urobiť túto zmenu sú stovky a tisíce. Všetky by sme ich mohli rozdeliť do dvoch skupín. V prvej skupine sú techniky, keď nesprávnu myšlienku, emóciu, či postoj nahradíme tou správnou. Napríklad si uvedomíme, že sme smutní a smútok nahradíme radosťou. Druhou, nesporne zložitejšou, variantou je uvedomiť si neharmóniu, nesúlad a zvládnuť ich, prekonať, vstupom do Ticha. „Rozustiť“ ju v Tichu.

Zmes BEWIT JOY je zostavená tak, aby svojou nádhernou podmanivou vôňou a energiou pôsobila celostne a podporne v oboch dvoch skupinách techník a postojov.

BEWIT JOY OBSAHUJE:

 • Pomaranč červený / Citrus sinensis olej
 • Gurjum Balsam / Dipterocarpus turbinatus olej
 • Mandarínka červená / Citrus reticulata olej
 • Bergamot / Citrus bergamia olej
 • Bazalka / Ocimum basilicum olej
 • Palmarosa / Cymbopogon martinii oil
 • Céder himalájsky / Cedrus deodara oil
 • Pačuli / Pogostemon cablin oil
 • Rozmarín / Rosmarinus officinalis oil
 • Mäta pieporná / Mentha piperita oil
 • Levanduľa, Kašmír / Lavandula angustifolia oil
 • Palo Santo (Kopál voňavý) / Bursera graveolens oil
 • Kadidlo (Boswellia serrata) / Boswellia serrata oil
 • Rumanček kamilkový / Matricaria chamomilla oil
 • Ruža stolistá / Rosa centifolia oil
 • Ruža Damascenská / Rosa damascena oil

Nariadenie Európskeho parlamentu nám neumožňujú uvádzať u výrobkov neschválené zdravotné tvrdenia. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdená vedeckými štúdiami. Zdravotné tvrdenie tu nie je možné uvádzať ani v rámci osobných skúseností a referencií. Pre zistenie podrobnejších informácií Vás preto odkazujeme na iné zdroje.

Všetky zmesi esenciálnych olejov BEWIT® (CTEO® - Certified Therapeutic Essential Oils) sú starostlivo vyrobené a zosúladené z dôkladne vybraných silíc pre dosiahnutie maximálnych výsledkov. Pochádzajú zo zberov z najlepších zdrojov z celého sveta. Jednotlivé zložky boli vybrané s dôrazom na vedecké poznatky, historickú múdrosť, odkaz našich predkov a praktické výsledky. Všetko zmiešané a podporené jedinečnými postupmi pyramidizovania (PYRAMIDIZED®), BEWIT SPAGYRIC, Gemstone BALANCED a Merkaba FREQUENCY pre dosiahnutie kombinácie, najväčšej sily a účinnosti.

100% čisté a prírodné esenciálne oleje BEWIT® v CTEO kvalite sú jedným z najcennejších darov prírody na tejto planéte. Ľudstvo používa esenciálne oleje tisíce rokov. V biblii sú spomenuté približne na tristo miestach. Boli a sú súčasťou mnohých terapeutických systémov.

Najslávnejší lekár staroveku a "otec medicíny", zakladateľ racionálneho lekárstva Hippokrates odporúčal každý deň vonnú kúpeľ. Viac ako sto rokov sa pôsobeniu esenciálnych olejov venuje veda aromaterapia. Oleje boli a sú predmetom skúmania desiatok tisíc vedeckých štúdií. Bezpočet ľudí pocítilo a ocenilo ich pomoc. Mnohí o nich hovoria v superlatívoch. Treba ale rešpektovať ich silu. Sú to prírodné koncetráty, ktoré by mohli v prípade nadmerného, ​​alebo neodborného používania pôsobiť nerovnovážne a aj škodlivo. Pre mnoho užívateľov je veľmi dobrý, účinný a bezpečný spôsob ich používania pomocou ultrasonických difúzorov. Do difuzéra nalejte vodu, pridajte 5 - 10 kvapiek esenciálneho oleja a nechajte na seba pôsobiť nádherný svet vôní, prírody a harmónie. Vyberte si z ponuky BEWIT difuzér, ktorý sa vám páči a vyhovuje vám svojimi parametrami.

Určené do aromalámp a difúzorov a k priamej inhalácii. Nepoužívajte vnútorne. Ak ste tehotná alebo dojčiaca, konzultujte použitie s lekárom. Ak ste v akejkoľvek zdravotnej starostlivosti, tak konzultujte použitie so svojím ošetrujúcim lekárom. Neaplikujte neriedené na kožu. Chráňte pred deťmi.

Informácie uvedené na tomto webe sú prezentované iba so zámerom zdieľanie a podpory osobného vzdelania. Nie sú určené na nahradenie individuálneho vzťahu s lekárom alebo kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Cieľom nie je zmierniť, alebo liečiť akékoľvek zdravotné, či psychologické stavy, ani pôsobiť preventívne, ani diagnostikovať, ani k takejto činnosti podnecovať. Ak ste práve v lekárskej starostlivosti, alebo v akomkoľvek lekárskom ošetrení, tak zmeny vo výžive, alebo zmeny vo vzťahu k popisovaným informáciám konzultujte so svojím ošetrujúcim lekárom.

Uvedené informácie nie sú mienené ako lekárska rady, ale skôr ako zdieľanie vedomostí a informácií. Vyzývame vás k tomu, aby ste si v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom vytvorili v oblasti zdravotnej starostlivosti vlastný názor a urobili vlastné rozhodnutie na základe vášho úsudku a prieskumu. Uvedené vyhlásenia neboli hodnotené regulačnými orgánmi. Odporúčame vám, aby ste si pred tým, než si niečo zakúpite, alebo urobíte nejaké rozhodnutie, vykonali svoj vlastný individuálny prieskum.

Inšpirácie a novinky do emailu

Pripojte sa k nášmu facebooku

Kontakty
PO-PIA 10:00 - 15:00 hod
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk