Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
PO-PIA 10:00 - 15:00 hod
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 150,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
  1. Úvod
  2. Kúpeľňa a kozmetika
  3. Prírodná kozmetika
  4. Éterické oleje
  5. BEWIT 3S Zmes vzácnych esenciálnych olejov

BEWIT 3S Zmes vzácnych esenciálnych olejov

Táto zmes vzácnych esenciálnych olejov v CTEO® kvalite (Certified Therapeutic Essential Oils) so silnou vôňou sa môže stať vaším najlepším priateľom a... celý popis
Dostupnosť
SKLADOM
Veľkosť
cena od 19,50 EUR
od 16,12 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:D017-3S
Druh tovaru:Olej éterický
Objem:5 ml
Kompletné špecifikácie

Táto zmes vzácnych esenciálnych olejov v CTEO® kvalite (Certified Therapeutic Essential Oils) so silnou vôňou sa môže stať vaším najlepším priateľom a počas relatívne krátkej doby zmeniť váš život. Dajte stopku prokrastinácii.

K vytvoreniu tejto nádhernej kompozície inšpirovala zakladateľa a CEO BEWIT, samurajská zásada, ktorú títo bojovníci používajú po stáročia.

Ak chceš niečo urobiť, počítaj do 3 a urob to. Odtiaľ teda názov 3S - tri sekundy, tri kroky (Steps).

Mnohí z nás pracujú na svojej zmene, transformácii, či na svojom osobnom rozvoji. To predpokladá používať svoje myslenie a cítenie. Hlavným prvkom našej životné zmeny a nášho pokroku sú ale naše činy. Naše životy menia naše činy. To platí pre jednotlivcov i pre celú spoločnosť. Jedno z tajomstiev úspechu je: začať. Odvážnou ašpiráciou tejto BEWIT zmesi je zmeniť svet tak, že pomôže zmeniť jednotlivca. Paul Brunton kedysi vyhlásil: "Bez lepších ľudí nebude lepší svet". Jednotlivé esencie tejto vyváženej zmesi môžu podporiť našu schopnosť rýchlo sa rozhodnúť a vytrvať. Začať a pokračovať. BEWIT 3S môže podporiť našu pevnú vôľu a môže napomôcť prekonať prokrastináciu. Môže pôsobiť na úrovni fyzickej, mentálnej aj emočnej. Môže podporovať našu imagináciu a kreativitu.

Prebuďte v sebe samuraja, vytvorte si pomocou zmesi BEWIT 3S čuchovú kotvu a vyneste na povrch svoj skrytý potenciál. Narodili sme sa, aby sme zvíťazili. Je možné, že sa zmes BEWIT 3S stane vaším najobľúbenejším parfumom.

Využite silu myšlienky a podporte svoje telo i myseľ pozitívnym tvrdením: "Radujem sa a konám v súlade so svojou intuíciou a  svojimi inšpiratívnymi činmi mením svoj život."

Zloženie (INCI):

Červený Pomaranč (Citrus sinensis oil) *
Pačuli (Pogostemon cablin oil) *
Gurjum Balsam (Dipterocarpus turbinatus oil) *
Benzoin (styrax benzoin oil) *
Céder Himalájsky (Cedrus deodara oil) *
Palmarosa (Cymbopogon martinii oil) *
Citrón (Citrus limonum oil) *
Bazalka (Ocimum basilicum oil) *
Pomaranč (Citrus sinensis oil) *
Ružové drevo (Aniba rosaeodora oil) *
Bergamot (Citrus bergamia oil) *
Rozmarín (Rosmarinus officinalis oil) *
Smrek (Picea abies oil) *
Kopaiva (Copaifera officinalis oil) *
Neroli (Citrus aurantium oil) *
Kadidlo posvätné (Boswellia sacra) (Boswellia sacra oil) *
Palo Santo (Kopál voňavý) (Bursera graveolens oil) *
Kadidlo (Boswellia carterii) (Boswellia carterii oil) *
Rumanček kamilkový (Matricaria chamomilla oil) *

* CTEO - Certified Therapeutic Essential Oils

Nariadenie Európskeho parlamentu nám neumožňujú uvádzať u výrobkov neschválené zdravotné tvrdenia. Nie je to možné ani v prípadoch, keď sú tieto zdravotné tvrdenia potvrdená vedeckými štúdiami. Zdravotné tvrdenie tu nie je možné uvádzať ani v rámci osobných skúseností a referencií. Pre zistenie podrobnejších informácií Vás preto odkazujeme na iné zdroje.

Všetky zmesi esenciálnych olejov BEWIT® (CTEO® - Certified Therapeutic Essential Oils) sú starostlivo vyrobené a zosúladené z dôkladne vybraných silíc pre dosiahnutie maximálnych výsledkov. Pochádzajú zo zberov z najlepších zdrojov z celého sveta. Jednotlivé zložky boli vybrané s dôrazom na vedecké poznatky, historickú múdrosť, odkaz našich predkov a praktické výsledky. Všetko zmiešané a podporené jedinečnými postupmi pyramidizovania (PYRAMIDIZED®), BEWIT SPAGYRIC, Gemstone BALANCED a Merkaba FREQUENCY pre dosiahnutie kombinácie, najväčšej sily a účinnosti.

100% čisté a prírodné esenciálne oleje BEWIT® v CTEO kvalite sú jedným z najcennejších darov prírody na tejto planéte. Ľudstvo používa esenciálne oleje tisíce rokov. V biblii sú spomenuté približne na tristo miestach. Boli a sú súčasťou mnohých terapeutických systémov.

Najslávnejšie lekár staroveku a "otec medicíny", zakladateľ racionálneho lekárstva Hippokrates odporúčal každý deň vonnú kúpeľ. Viac ako sto rokov sa pôsobeniu esenciálnych olejov venuje veda aromaterapia. Oleje boli a sú predmetom skúmania desiatok tisíc vedeckých štúdií. Bezpočet ľudí pocítilo a ocenilo ich pomoc. Mnohí o nich hovoria v superlatívoch. Treba ale rešpektovať ich silu. Sú to prírodné koncetráty, ktoré by mohli v prípade nadmerného, ​​alebo neodborného používania pôsobiť nerovnovážne a aj škodlivo. Pre mnoho užívateľov je veľmi dobrý, účinný a bezpečný spôsob ich používania pomocou ultrasonických difúzorov. Do difuzéra nalejte vodu, pridajte 5 - 10 kvapiek esenciálneho oleja a nechajte na seba pôsobiť nádherný svet vôní, prírody a harmónie. Vyberte si z ponuky BEWIT difuzér, ktorý sa vám páči a vyhovuje vám svojimi parametrami.

Určené do aromalámp a difúzorov a k priamej inhalácii. Nepoužívajte vnútorne. Ak ste tehotná alebo dojčiaca, konzultujte použitie s lekárom. Ak ste v akejkoľvek zdravotnej starostlivosti, tak konzultujte použitie so svojím ošetrujúcim lekárom. Neaplikujte neriedené na kožu. Chráňte pred deťmi.

Informácie uvedené na tomto webe sú prezentované iba so zámerom zdieľanie a podpory osobného vzdelania. Nie sú určené na nahradenie individuálneho vzťahu s lekárom alebo kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Cieľom nie je zmierniť, alebo liečiť akékoľvek zdravotné, či psychologické stavy, ani pôsobiť preventívne, ani diagnostikovať, ani k takejto činnosti podnecovať. Ak ste práve v lekárskej starostlivosti, alebo v akomkoľvek lekárskom ošetrení, tak zmeny vo výžive, alebo zmeny vo vzťahu k popisovaným informáciám konzultujte so svojím ošetrujúcim lekárom.

Uvedené informácie nie sú mienené ako lekárska rady, ale skôr ako zdieľanie vedomostí a informácií. Vyzývame vás k tomu, aby ste si v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom vytvorili v oblasti zdravotnej starostlivosti vlastný názor a urobili vlastné rozhodnutie na základe vášho úsudku a prieskumu. Uvedené vyhlásenia neboli hodnotené regulačnými orgánmi. Odporúčame vám, aby ste si pred tým, než si niečo zakúpite, alebo urobíte nejaké rozhodnutie, vykonali svoj vlastný individuálny prieskum.

Inšpirácie a novinky do emailu

Pripojte sa k nášmu facebooku

Kontakty
PO-PIA 10:00 - 15:00 hod
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk